Sport na SPŠE a OA
Po delší pauze se žáci naší školy opět zapojili do sportovních soutěží pořádaných ASŠK.
V okresním finále ve fotbale 20. dubna obsadila naše reprezentace v silné konkurenci šumperských škol pěkné 4. místo.
Družstvu chlapců ve florbale se v okresním finále 25. dubna nepodařilo zvítězit a skončili šestí.
O den později „stály na bedně“ naše florbalistky, když po velmi pěkném výkonu skončily na 3. místě! Porazily VOŠ a SPŠE Šumperk a SOŠ Šumperk, nestačily pouze na vítězné družstvo Gymnázia Šumperk a OA Šumperk.